Maszynka do włosów Kasho

Uzupełnieniem naszej oferty jest niezawodny, projektowany i produkowany przez najlepszych producentów na świecie asortyment elektryczny.
Nasza popularna suszarka Kasho Turbo Ion doczekała się towarzysza - Profesjonalna Maszynka do Włosów.
Dla każdego fryzjera, który posiada nasze nożyczki jest bardzo ważne, aby posiadać równie dobrej jakości sprzęt elektro.

Kasho Professional Hair Clipper

KPHC

Z dumą prezentujemy pierwszą sygnowaną marką Kasho profesjonalną maszynkę do włosów KPHC.
Maszynkę bardzo nam bliską, w końcu jesteśmy specjalistami od cięcia.

Profesjonalna Maszynka Kasho wyposażona jest w niezwykle precyzyjne, ceramiczne i tytanowe ostrza, całość w lekkiej (272 g), ergonomicznie zaprojektowanej, antypoślizgowej obudowie Soft Touch.

Bardzo cichy silnik napędzający ostrze osiąga wyjątkową na rynku prędkość 7.500± obrotów na minutę.
Ale to nie wszystko! Maszynka wyposażona jest w przycisk Turbo zwiększający obroty do zawrotnych 8.700 na minutę.

Już powyższe parametry wskazują, że jest to maszynka wyłącznie dla profesjonalistów, oczekujących najwyższych parametrów technicznych.

maszynka kasho
KPHC

Zintegrowany z obudową wyświetlacz informuje o pozostałych minutach pracy na akumulatorze, poziomie oleju i włączonym trybie Turbo.

Najnowszej technologii akumulator litowo-jonowy pozwala na 100 minut komfortowej pracy (nieco mniej przy częstym korzystaniu z funkcji Turbo). Pełną pojemność akumulatora osiągamy po 2 godzinach ładowania.
Co bardzo ważne, maszynka może być ładowana za pomocą będącej w komplecie stacji dokującej lub bezpośrednio za pomocą dołączonego przewodu elektrycznego. Pozwala to na kontynuowanie, bez przerywania swojej pracy nawet po rozładowaniu akumulatora.

Ostrza mogą być regulowane i ustawione na głębokość ostrza: 1.0 mm, 1.3 mm, 1.6 mm oraz 1.9 mm.
Ponadto w komplecie są cztery nasadki prowadzące cięcie o długości 3, 6, 9 i 12 milimetrów.

kphc stacjakphc koncowki

Maszynka wraz ze stacja dokującą, zasilaczem oraz nasadkami zapakowana jest w bardzo eleganckie opakowanie, doskonałe jako prezent.

 

CHOOSE SMART,  CHOOSE WELL,  CHOOSE KASHO