Anna Kulec-Karampotis Ambasadorem marki KASHO

włącz .

Ambasador marki Kasho to nie funkcja, to tytuł. Tytuł, którego nie można kupić. Ambasadorem Kasho może być tylko najlepszy stylista od lat pracujący narzędziami Kasho. Niewątpliwie taką osobą jest Anna Kulec-Karampotis.

Z prawdziwą dumą przedstawiamy naszego Ambasadora Kasho w Polsce.

Anna Kulec-KerampotisAnna Kulec-Karampotis, założycielka i Dyrektor Kreatywny TRENDY HAIR FASHION, marki mającej pod sobą kilkadziesiąt salonów fryzjerskich.

Stworzyła markę rozpoznawalną na całym świecie, której kolekcje prezentowane są na stronach luksusowych magazynów w nawet najbardziej odległych zakątkach świata.
Fryzjerstwo to jej pasja i zawód. Ambasadorka marki Schwarzkopf, ceniony autorytet w branży zapraszany do jurorowania w prestiżowych konkursach fryzjerskich i modowych, znakomity fachowiec i esteta.

Nie może żyć bez fryzjerstwa. Wspólnie z zespołem regularnie przygotowuje kolekcje fryzur i zapowiada nowe trendy.
Uwielbia także prace nad pokazami, a każda prezentacja jej marki to widowiskowe show, które zaskakuje widza i na długo zapada w pamięć.
Zawsze podkreśla, że bez wspaniałych ludzi, z którymi ma okazję pracować, nie udałoby się jej odnieść tak wiele, a każdy ich sukces cieszy ją, jak jej własny.

 

„…od wielu lat używam nożyczek Kasho. Także wielu z moich współpracowników posiada nożyczki i akcesoria Kasho. Każdy stylista profesjonalnie i z pasją podchodzący do swojej pracy powinien używać najlepszych narzędzi. Japońską markę Kasho i jej doskonałe nożyczki uważam za jedne z najlepszych na świecie. Z pełnym przekonaniem mogę je polecić każdemu, profesjonaliście.”

CHOOSE SMART,  CHOOSE WELL,  CHOOSE KASHO