Look 2017 - Poznań

włącz .

22-23 kwietnia 2017 r.

Możemy napisać "jak co roku" - GORĄCO ZAPRASZAMY do Poznania Stoisko 49 w pawilonie 3A (sprawdź lokalizację naszego stoiska)!

kasho look2017 01

Kasho profesjonalne nożyczki, rękodzieło japońskich Rzemieślników.

Zapewne jesteś profesjonalnym stylistą, znasz wiele marek i klas nożyczek fryzjerskich. Wszyscy zapewniają, że ich nożyczki są najlepsze. My nie będziemy Cię namawiać i opowiadać bajek. Żadne słowa i techniczne detale nie zastąpią kontaktu bezpośredniego.
Po prostu przyjdź na nasze stoisko Kasho na LOOK 2017! Przymierz nożyczki Kasho do dłoni, a na pewno poczujesz magię jakości i profesjonalnej klasy japońskiej technologii.
Gwarantujemy pomoc w doborze właściwej serii nożyczek do Twoich ulubionych technik cięcia. A za czas poświęcony zapoznaniu się z marką Kasho, mamy dla Ciebie atrakcyjne ceny targowe.

kasho look2017 01

PREMIERA! SERIA SAGANO

Nożyczki serii SAGANO łączą doskonałe cechy sprawdzonej serii GREEN z niezwykle atrakcyjnym, eleganckim i ergonomicznym kształtem. Po raz pierwszy oferowane z kutą ostrogą na palec, są idealnym narzędziem dla stylistów, którzy cenią sobie komfort, a w szczególności kreatywności w ich pracy. Nożyczki posiadają znany z najwyższej klasy nożyczek Damasceńskich, niezawodny i unikalny, płaski systemem śrubowy z wbudowanym łożyskiem kulkowym i ceramiczną wkładką. Seria SAGANO gwarantuje jedwabiście gładkie i precyzyjne cięcie oraz płynne działanie nożyczek. Znak Kasho z oryginalną wkładką z Japońskiej ceramiki nadają nożyczkom wyrafinowany i profesjonalny wygląd. REGULACJA: PŁASKA ŚRUBA Z CERAMICZNĄ WKŁADKĄ I ŁOŻYSKIEM KULKOWYM.

kasho look2017 01

SERIA SILVER - TAK WYGLĄDA PERFEKCJA

Czysta elegancja połączona z niezwykle ergonomicznym kształtem opracowanym przez Kasho. Seria KASHO Silver to jedna z najbardziej popularnych serii nożyczek dla stylistów. Seria Silver jest szczególnie uwielbiana przez płeć żeńską. Seria dostępna również w wersji „czarnej” - Seria Silver Black!Sukces limitowanej wersji nożyczek z serii Damasceńskiej w wersji Black, pokrytych powłoką DLC, sprawił, że na stałe w ofercie pojawiły się nożyczki z tą niesamowitą powłoką. Powłoka DLC (Diamond Like Carbon) to obecnie najtwardsza powłoka zapewniająca jednocześnie najlepsze właściwości ostrzy. Więcej informacji możesz znaleźć na naszej stronie Powłoka DLC. REGULACJA: PŁASKA ŚRUBA REGULUJĄCA DOCISK

kasho look2017 01

SERIA XP - JAKOŚĆ I INNOWACJA W JEDNYM

Nożyczki fryzjerskie z serii KASHO XP łączą w sobie najlepsze cechy serii Green z unikalnym systemem dysków serii Millennium. Wykuwane ze stopu nierdzewnej stali o obniżonym współczynniku zużycia nożyczki serii XP charakteryzuje niezwykła twardość i wytrzymałość. Opatentowany Dyskowy System Regulacji zapewnia perfekcyjne cięcia oraz optymalny nacisk. Gładkie ruchy ostrzy o wysokim połysku redukują do minimum opór, który powoduje zmęczenie ręki. REGULACJA: DYSKOWY SYSTEM REGULACYJNY (ŁOŻYSKO KULKOWE)


 

Stoisko Kasho - Look 2017lokalizacja kasho look2017

Zapraszamy na nasze stoisko
w charakterystycznej czerwono-czarnej kolorystyce

kliknij zdjęcia aby je powiększyć.

logo look

Forum Fryzjerstwa LOOK to profesjonalnie zorganizowane wydarzenie dla branży fryzjerskiej cieszące się ogromną popularnoscią wśród zwiedzających - fryzjerów oraz osób bezpośrednio związanych z branżą - właścicieli salonów fryzjerskich, stylistów, przedstawicieli producentów i dystrybutorów produktów fryzjerskich oraz elementów wyposażenia salonów.

To także coroczne święto kreatywności, barw i unikatowych pomysłów. To wreszcie zmagania konkursowe, stanowiące prawdziwą wizytówkę targów.

Godziny otwarcia targów oraz parkingi

Godziny otwarcia targów

Sobota (22.04): 10:00 - 18:00
Niedziela (23.04): 10:00 - 18:00

{mosmap width='100%'|height='400'|lat='52.4024689'|lon='16.9095208'|text='Międzynarodowe Targi Poznańskie
Głogowska 14, 60-734 Poznań'|zoom='15'|border='1'}

Godziny otwarcia kas

Sobota (22.04): 9:30 - 17:30
Niedziela (23.04): 9:30 - 17:30

Lokalizacja

Czynne kasy: Wejście Wschodnie
Czynne wejścia: Wejście Wschodnie
Czynne pawilony: 3, 3A

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

Parking

Parking na terenie MTP

Parking znajduje się bezpośrednio przy pawilonie 3.
Wjazd od ul. Śniadeckich, czynny w godz. 9.30-18.30.
Cena 30 zł/dzień.

Parking przy ulicy Matejki

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. oferują swoim gościom 24 godzinny, strzeżony parking (850 miejsc parkingowych) oddalony o 350 metrów od terenów wystawowych. Parking obsługuje zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy.

Ceny parkingu MTP przy ul. Matejki 63:

4 PLN/godz. dla samochodów osobowych
8 PLN/godz. dla autobusów i samochodów ciężarowych do 6 m
12 PLN/godz. dla pojazdów wielkogabarytowych

CHOOSE SMART,  CHOOSE WELL,  CHOOSE KASHO