Dyskowy System Regulacyjny Kasho

Każda para nożyczek KASHO posiada optymalne ustawienia siły docisku ostrzy; ustawienia te jednak od czasu do czasu wymagają sprawdzenia i wyregulowania w celu zapewnienia trwałości krawędzi tnącej i łatwości obsługi. Większość nożyczek KASHO jest wyposażonych w śrubę pozwalającą na regulację docisku.
Opatentowany system śruby dyskowej (Disc Operation System) zapewnia nożyczkom KASHO z serii Millennium i XP zawsze idealne dostrojenie i regulację.

Dyskowy System Operacyjny Kasho

Ten precyzyjnie opracowany system, oparty na śrubie składa się z łożyska kulkowego, specjalnej sprężyny i dysku z tworzywa, który zapewnia optymalny nacisk i wyjątkową wygodę użycia.

Łożysko zabezpieczone jest przed gromadzeniem kurzu, włosów i innych substancji z zewnątrz, co zapewnia precyzję ruchów ostrzy. Syntetyczne dyski minimalizują tarcie między górną i dolną krawędzią ostrzy i ograniczają ich zużycie do minimum.

Dzięki systemowi z wymiennym dyskiem z tworzywa sztucznego, produkty z serii Millennium i XP niewątpliwie będą służyły użytkownikom dłużej niż którekolwiek z konwencjonalnych modeli nożyczek.

CHOOSE SMART,  CHOOSE WELL,  CHOOSE KASHO