Rejestracja produktu Kasho

Witamy w sekcji rejestracji produktu firmy KASHO

Zarejestruj się, aby otrzymywać oferty specjalne i nie tylko.

Przy prawidłowo przeprowadzenej pierwszej rejestracji, otrzymasz wyjątkowy rabat na powitanie w wysokości 15% na usługę ostrzenia Twoich nożyczek. Przy odsprzedaży swoich nożyczek, Twój nabywca będzie miał pewność zakupu oryginalnego i profesjonalnie serwisowanego narzędzia. Dodatkowo w pierwszej kolejności otrzymasz informacje o wyjątkowych promocjach oraz inne ekskluzywne korzyści.
Niewypełnienie i niewysłanie formularza rejestracji nie ogranicza praw wynikających z dołączonej do kupionego produktu gwarancji.

Rejestracja przebiega łatwo i szybko. Gwiazdki * oznaczają wymagane pola.

Cenimy prywatność naszych klientów. Nasza firma przetwarza przekazane informacje zgodnie z zasadami ochrony prywatności.

Pytania dotyczące rejestracji

Skąd mogę wiedzieć czy rejestracja zakończyła się pomyślnie?
Po pomyślnym zakończeniu rejestracji otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem / powitaniem. Jest ona wysyłana na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Wiadomość z potwierdzeniem / z powitaniem nie dotarła do mnie.
Wiadomość e-mail z potwierdzeniem / powitaniem jest automatycznie wysyłana na adres e-mail podany podczas rejestracji. Jeśli nie nadejdzie ona w ciągu 24 godzin, może to oznaczać, że wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy. Sprawdź na wszelki wypadek czy nasz mail nie trafił do Twojej skrzynki ze spamem.

Nie mogę znaleźć swojego modelu na stronie do rejestracji.
Zarejestrować można tylko te produkty, które są na stronach Kasho.pl. Jeśli Twój produkt jest nowy lub niedawno go kupiłeś, a nie znajdujesz go na stronach Kasho skontaktuj się z nami: info@kasho.pl.

Zarejestruj swój produkt


Wybierz typ:*
Typ brzytwy:
Model nożyczek:
Rozmiar nożyczek (cale):
Kształt nożyczek:
nożyczki prostenożyczki offsetowe
Data zakupu sprzętu:
 / 
 / 
Certyfikat:
Salon / Firma:
Właściciel:*
Telefon:
E-mail:*
CHOOSE SMART,  CHOOSE WELL,  CHOOSE KASHO